OFFLINE
Toon personen op basis van locatie

marker
email info@ibor.nl
Eric Aalders
Data Inspecteur Bomen
marker Amsterdam
email e.aalders@bomenbanen.nl
Simone Arends
Boomtechnisch adviseur
marker
email s.arends@snoekpuurgroen.nl
Arjen van Ark
Toezichthouder
marker
email vanark001@gmail.com
Maarten H. van Atten (Diospyros decandra BV)
Dendroloog/ETT
marker Alphen aan den Rijn
email info@maartenvanatten.nl
K.M. Baack
Trainee Kweekvijver
marker Zwolle
email koosbaack@hotmail.com
Dennis van Baast
marker Moergestel
email dennisvanbaast@gmail.com
Ben Bankras
marker
email ben@smitgroenadvies.nl
Arjen Barten
marker
email A.barten@boominspecteurs.nl
Peter van den Berg
marker Geffen
email p.van.den.berg@oss.nl
Niels van den Berg - Kipperman
marker
email n.vandenberg-kipperman@apeldoorn.nl
Maurice Biesheuvel
marker 's-Gravenhage
email mbiesheuvel@live.nl
Merlijn Boeles
marker
email m.boeles@boominspecteurs.nl
Wessel de Boer
marker
email Wessel.de.boer@utrecht.nl
Bokschoten
marker
email j.bokschoten@terranostra.nu
Peter Bongen
trainer/ adviseur
marker Groenlo
email p.bongen@pcbomen.nl
Zwanet Bosch
marker
email zwanet.bosch@idverde.nl
G.R. Bouw
eigenaar
marker Nijkerk Gld
email gerrit@bouwbulderweg.nl
Eddie Bouwmeester
marker Wenum Wiesel
email bouwmeester@treeworker.nl
Robin Bouwmeester
marker
email r.bouwmeester@eijkelboom.nl
R.P. ter Braak
ETW
marker Beltrum
email rterbraak@wolterinck.nl
Ruud van den Brink
marker
email r.vandenbrink@boomadviesnederland.nl
Broekhuizen
marker
email w.broekhuizen@rotterdam.nl
Bron
marker
email wilwortel5@hotmail.com
de Bruijn
marker
email hdebruijn@treevision.nl
Melanie Brunings
marker Utrecht
email info@boomadviesutrecht.nl
Melanie Brunings
marker Utrecht
email m.brunings@norminstituutbomen.nl
Brunings (test)
marker
email bruningstester@voorbeeldstad.nl
Bert van Bussel
marker Vierlingsbeek
email b.vanbussel@terranostra.nu
Jeroen de By
marker
email j.de.by@boominspecteurs.nl
van Dalen
marker
email t.vandalen@treeologic.nl
P.M. van Dam
marker Veenendaal
email pmvandamkwekerij@hotmail.com
W. Donker
boomveiligheidscontroleur
marker Deventer
email info@boombeeld.nl
Marinus van Dorland
marker
email mjvandorland@kliksafe.nl
Peter Duifhuizen
European Tree Technician
marker Putten
email info@boomadviesduifhuizen.nl
Ebbers
marker
email k.ebbers@oude-ijsselstreek.nl
Bart van Eck
Boomtechnisch adviseur
marker Harskamp
email b.vaneck@treeologic.nl
van Eldik
marker Ochten
email h.vaneldik@treeologic.nl
Eric van Empelen
Eigenaar Tree-wise inspecties & advies
marker Schuinesloot
email info@tree-wise.nl
Twan Engelen
Eigenaar
marker Swalmen
email arbortecboomverzorging@gmail.com
Peter van Es
Senior adviseur, Onderzoek en advies
marker Asperen
email p.van.es@bomenwacht.nl
EXAMINATOR Brunings
marker
email examinatorbrunings@norminstituutbomen.nl
EXAMINATOR Rogaar
marker
email examinatorrogaar@norminstituutbomen.nl
Bart Exterkate
trainer/ adviseur - mede-eigenaar
marker Hoenderloo
email b.exterkate@pcbomen.nl
Lonneke Exterkate-Wiggers
marker
email lonnekewiggers@gmail.com
Erik Fidder
marker Ermelo
email efidder@almere.nl
Bernard Flier
(Account) Manager / Adviseur
marker Lienden
email b.flier@treeologic.nl
Kees Flier
Boomtechnisch specialist ETT
marker Harskamp
email c.flier@treeologic.nl
Doe Flinterman
marker Tricht
email flinterman@avri.nl
Fokker
marker
email m.fokker@boomadviesnederland.nl
Roel Geerts
Boomtechnisch adviseur
marker Rosmalen
email r.geerts@terranostra.nu
Koen van Gompel
marker Goirle
email knoezel75@gmail.com
Goverse
marker
email k.goverse@piusfloris.nl
Erik Hanegraaf
marker
email e.hanegraaf@boominspecteurs.nl
Hart
marker
email arthur.hart@idverde.nl
Jos Haverkamp
Specialist Bomen
marker Rheden
email jos.haverkamp@Cobra-Adviseurs.nl
Dennis de Heer
Beheerder Groen, Reiniging en Afvalinzameling
marker Hoorn NH
email d.de.heer@hoorn.nl
Felix Heesbeen
Asset specialist groen
marker Oosterbeek
email f.heesbeen@gelderland.nl
Stefan van der Heijden
Adviseur onderzoek en advies
marker Krimpen aan den IJssel
email s.van.der.heijden@bomenwacht.nl
M. Hendriks
Eigenaar
marker Groenlo
email marvin_hendriks01@hotmail.com
Holland
marker Dodewaard
email holland@solcon.nl
L. Hoogendoorn
Adviseur
marker Aalten
email info@hoogendoornboomadvies.nl
Houtman
marker
email melvin@boomadviesduifhuizen.nl
Jaco Houweling
Specialist Groen en Bomen
marker Dronten
email j.houweling@amsterdam.nl
Huppelschoten
marker
email v.huppelschoten@bomenwacht.nl
Marco van der Jagt
marker
email mj.vd.jagt@purmerend.nl
Boy Janmaat
VTA inspecteur
marker
email b.janmaat@utrecht.nl
Maarten Jansen
allround boomverzorger4
marker Den Hoorn ZH
email info@trinovaboomverzorging.nl
Nout Jansen
marker
email n.jansen@bomenwacht.nl
Rob Janssen
marker Beverwijk
email rab.janssen@purmerend.nl
Bert-Paul de Kam
Beleidsmedewerker Groen
marker Kortgene
email bert-paul.dekam@scheldestromen.nl
Kamphorst
marker
email laurens.kamphorst@idverde.nl
Lars Keizerwaard
Trainnee Kweekvijver 2021
marker Wageningen
email l.keizerwaard@bomenbanen.nl
Rik Kempers
Medewerker Beheer – SB/IB
marker Uitgeest
email r.kempers@purmerend.nl
D Kleinveld
Boomverzorger
marker
email boombeheer.nl@gmail.com
Nynke Kleinveld
marker
email n.kleinveld@boomtotaalzorg.nl
Kleinveld
marker
email g.kleinveld@boomtotaalzorg.nl
Johan Knoeff
Stafmedewerker
marker Lutjebroek
email knoeff.j@gmail.com
R. Kooiman
Trainee Kweekvijver
marker Barendrecht
email raimundokooiman@gmail.com
Erik Koppelaar
Boomtechnisch adviseur
marker Hardinxveld-Giessendam
email e.koppelaar@bomenwacht.nl
Kouwenberg
marker Weurt
email f.kouwenberg@gelderland.nl
Kreton
marker
email p.kreton@boominspecteurs.nl
Bart Kroeze
Uitvoerder Boomverzorging
marker Borne
email b.kroeze@hetgroenbedrijf.nl
Martin Kroon
Beheerder Specialist
marker Zoetermeer
email a.m.kroon@zoetermeer.nl
Johannes Kunst
Data Inspecteur Bomen
marker Amsterdam
email j.kunst@bomenbanen.nl
Kwakkel
marker
email h.kwakkel@treeologic.nl
Lakerveld
marker
email a.lakerveld@boominspecteurs.nl
Langemeen
marker
email w.vandelangemeen@piusfloris.nl
R. Legemaat
Boomverzorger
marker Driebergen-Rijsenburg
email rlegemaat@kliksafe.nl
J. Lekatompessy - van der Molen
Boominspecteur
marker Almere
email annelyvdmolen@gmail.com
Jasper Leliveld
boominspecteur / boomverzorger
marker Ugchelen
email Jasper@leliveldboomservice.nl
Lembeck
Boom en gladheid coördinator
marker Zandvoort
email rlembeck@spaarnelanden.nl
Jan Ligthart
Toezichthouder/ gebiedsbeheerder Aalsmeer
marker Heiloo
email j.ligthart@hbadvies.nl
H.J. Lodder
marker Kesteren
email erik.lodder@hotmail.com
Klaas Lugies
marker Dordrecht
email k.lugies@bar-organisatie.nl
Ivo Lute
Boomtechnisch adviseur
marker Velsen-Noord
email ivolute@zoho.com
Martijn van der Maarel
marker
email martijn.vd.maarel@idverde.nl
Michiel Maat
Data Inspecteur Bomen
marker Wageningen
email m.maat@bomenbanen.nl
Sjoerd van Manen
toezichthouder Groen, + CHB
marker Elst Gld
email s.vanmanen@overbetuwe.nl
Meijer - Bernhard
Boomveiligheidsinspecteur
marker Arnhem
email b.meijer@terranostra.nu
Niek Meister
marker
email n.meister@boominspecteurs.nl
Erwin Moerman
marker
email erwin@gkbgroep.nl
Mosterd
marker
email rmosterd@treevision.nl
Guido Mulder
marker
email Guido.mulder@idverde.nl
Mathijs de Natris
marker
email Mathijs.de.Natris@cobra-adviseurs.nl
Pascal Niessen
marker Landgraaf
email niessen.abl@gmail.com
Bjorn Olthof
marker Fluitenberg
email bjorn@heldergroenadvies.nl
Theun Oostenbrug
marker
email Theun.oostenbrug@Maastricht.nl
van Oss
marker
email j.vanoss@piusfloris.nl
Corne den Otter
projectleider senior
marker Nieuwerkerk Zld
email corne.d.otter@idverde.nl
Otter
marker
email h.otter@piusfloris.nl
H.C. Pander
Boomveiligheidsinspecteur
marker Wijk bij Duurstede
email hylke.pander@nb2n.nl
Arnold Pasman
Bedrijfsleider
marker
email a.pasman@eijkelboom.nl
Peeters
marker
email w.peeters@bomenwacht.nl
Frank Peters
marker
email ftm.peters@wijdemeren.nl
Djazzy Pijl
marker
email djazzy.vd.pijl@idverde.nl
R.D. van Praag
marker Noorden
email r.van.praag2@kpnplanet.nl
Tom Putman
marker
email tom.putman@idverde.nl
Rosanne Raaijman
Data Inspecteur Bomen
marker Arnhem
email r.raaijman@bomenbanen.nl
Raamsteeboers
marker Lathum
email d.raamsteeboers@treeologic.nl
Lutein Rademaker
Groentechnisch specialist
marker
email lutein@heldergroenadvies.nl
Reservedib1A101220 Reservedib1A101220
marker
email Reservedib1A101220@dib.nl
Peter van Riel
European tree technician
marker Zoetermeer
email p.van.riel@zoetermeer.nl
Marc van Rijsewijk
Beleidsmedewerker bomen
marker Driel
email m.vanrijsewijk@buha.nl
B. Rodrigues
marker Apeldoorn
email b.rodrigues@hetgroenbedrijf.nl
Bieuwe Roelofs
Boomtechnisch adviseur
marker Enter
email b.roelofs@hetgroenbedrijf.nl
Henri Rogaar
Directeur productontwikkeling en techniek
marker Huissen
email h.rogaar@norminstituutbomen.nl
Rogaar (test)
marker
email rogaartester@voorbeeldstad.nl
Michel Romeijn
marker
email michel.romeijn@denhaag.nl
Martin Roosloot-Siemelink
marker
email ch-martinus@hotmail.com
Sven Sandifort
Werkvoorbereider/ toezichthouder Groenbeheer
marker Vlissingen
email Sven.Sandifort@scheldestromen.nl
A. Schalk
marker Echteld
email info@schalk.nl
Marc Scherpenzeel
marker
email m.vanscherpenzeel@treeologic.nl
Guido Schippers
marker
email g.schippers@utrecht.nl
Jan Gerard Schot
Werkvoorbereider
marker Opheusden
email j.schot@nijmegen.nl
Ronald Schra
marker Overslag
email postbus@groenslag.nl
Jeroen Schriel
Boomverzorger
marker Hellevoetsluis
email info@jsboom-tuinverzorging.nl
Dirk Schwietert
marker
email D.schwietert@apeldoorn.nl
Peter Siegersma
marker Brummen
email p.siegersma@brummen.nl
Frank Smits
Toezichthouder
marker Woerden
email fsmits@alphenaandenrijn.nl
Chrisje Smits
Data Inspecteur Bomen
marker
email c.smits@bomenbanen.nl
Snoek
marker Ermelo
email n.snoek@treeologic.nl
van Sonsbeek
marker Lith
email g.van.sonsbeek@oss.nl
Spijker
marker Arnhem
email pspijker@treevision.nl
Spijkerman
marker
email marc.spijkerman@idverde.nl
Riemke Steenhuis
vakspecialist bomen
marker Rotterdam
email riemke.steenhuis@cobra-groeninzicht.nl
Wilco Stolk
marker
email wilco.stolk@gemeentehw.nl
Martijn Tellmann
marker Diepenheim
email martijn.tellmann@nsstations.nl
Temminck
marker
email k.temminck@terranostra.nu
Gerke Tempelman
Adviseur
marker Hattem
email info@gtbomen.nl
Rob Thijssen
marker Sint Anthonis
email r.thijssen@terranostra.nu
Ruud Tijssens
marker
email ruud.tijssens@smitgroenadvies.nl
Bart van Tilburg
Boomtechnisch adviseur
marker Oss
email bart.v.tilburg@idverde.nl
Maarten van Rijswijk
Uitvoerder
marker Gameren
email mvanrijswijk@signaterra.nl
Olga van de Veer
Beleidsmedewerker “Groen langs wegen”
marker Ede Gld
email o.vande.veer@gelderland.nl
John van Veghel
marker Reuver
email John.vanveghel@krinkels.nl
van der Vegt
marker Rheden
email a.vandervegt@treeologic.nl
Peter Huis in 't Veld
marker Apeldoorn
email p.huisintveld@apeldoorn.nl
Tijs van der Velden
marker
email tijs.van.der.velden@dongen.nl
Verbeek
marker Ede
email h.verbeek@treeologic.nl
Tim Verhoeven
marker
email t.verhoeven@hltsamen.nl
Niek Vernooy
marker
email nvernooy@groenadviesamsterdam.nl
Daan Versteegh
marker Woudenberg
email daan.versteegh@quercusboomexperts.nl
Tom Verstraten
marker
email tom.verstraten@idverde.nl
Jurjen Ververs
Beheermanager openbare ruimte
marker Zoetermeer
email jurjenververs@gmail.com
Vierbergen
marker
email r.vierbergen@apeldoorn.nl
Viewer Voorbeeldexamen CHB
viewer
marker
email viewervoorbeeldexamenCHB@voorbeeldstad.nl
Jan Vinkers
marker Nieuwkoop
email janvinkers@live.nl
Tjeerd Visser
European Tree Technician
marker Nijkerk Gld
email tvisser@treevision.nl
N. van Vliet
Trainee Kweekvijver
marker Bergambacht
email nathan_1999@live.nl
Bart van Vliet
Trainnee Kweekvijver 2021
marker Wageningen
email b.van.vliet@bomenbanen.nl
Willem Volleberg
marker Oostrum Lb
email willem.volleberg@venray.nl
Marc de Vries
marker
email MF.d.vries@purmerend.nl
Vroklage
marker
email m.vroklage@boomadviesnederland.nl
Wassink
marker Doetinchem
email w.wassink@treeologic.nl
Bram van der Weerden
marker
email b.vanderweerden@boomadviesnederland.nl
Gerpieter Wilbrink
Assistent Beheerder Openbare Ruimte
marker Leiderdorp
email g.wilbrink@leiden.nl
Jan Herman Wildschut
Boomtechnisch adviseur
marker
email jan@boomadviesduifhuizen.nl
Wind
marker Ens
email d.wind@treeologic.nl
Bert van Zelm
VTA Inspecteur
marker
email b.van.zelm@utrecht.nl
Willem Zevenbergen
marker Arnhem
email w.zevenbergen@norminstituutbomen.nl
Derk-Jan Zuur
marker Assen
email dj@boom-kcb.nl
Leen Zuydgeest
Data Inspecteur Bomen
marker Gouda
email l.zuydgeest@bomenbanen.nl
Sietse van der Zwaag
marker
email Sietse.vanderzwaag@quercusboomexperts.nl
Ellen Zwartkruis
marker
email Ellen.zwartkruis@idverde.nl
Albert Zwijnenburg
Groen- en speelbeheerder
marker Reeuwijk
email albert.zwijnenburg@denhaag.nl