OFFLINE
Toon personen op basis van locatie
Erik Alberts
Teamleider
marker Odijk
email e.alberts@utrecht.nl
Marco Angelone
Groentechnicus
marker IJmuiden
email marco.angelone73@gmail.com
Arjen van Ark
Toezichthouder
marker
email vanark001@gmail.com
Arjen van Ark
Toezichthouder
marker
email avark@almere.nl
K.M. Baack
Trainee Kweekvijver
marker Zwolle
email koosbaack@hotmail.com
Dennis van Baast
marker Moergestel
email dennisvanbaast@gmail.com
Ben Bankras
marker
email ben@smitgroenadvies.nl
Peter van den Berg
marker Geffen
email p.van.den.berg@oss.nl
G.J.J.M. van den Bergh
Uitvoerder
marker Terneuzen
email g.van.den.bergh@h4a.nl
Maurice Biesheuvel
Voorman boomverzorging
marker 's-Gravenhage
email mauricebiesheuvel@gmail.com
Merlijn Boeles
marker
email m.boeles@boominspecteurs.nl
Peter Bongen
trainer/ adviseur
marker Groenlo
email p.bongen@pcbomen.nl
Jan Boonen
Toezichthouder groenbestekken
marker Belfeld
email jan.boonen@home.nl
Frans Boonen
Toezichthouder groen bestekken
marker Tegelen
email f.boonen@venlo.nl
G.R. Bouw
eigenaar
marker Nijkerk Gld
email gerrit@bouwbulderweg.nl
H. Bouw
eigenaar
marker Nijkerk Gld
email hendrik@bouwbulderweg.nl
Walter Bouwmeester
Coördinator groen en bomen
marker De Kwakel
email W.Bouwmeester@amstelveen.nl
Eddie Bouwmeester
marker Wenum Wiesel
email bouwmeester@treeworker.nl
R.P. ter Braak
Algemeeen medewerker ETW
marker ?
email rterbraak@wolterinck.nl
Léon van de Breevaart
uitvoerder stadskwekerij
marker Barendrecht
email lbreevaart@kpnplanet.nl
Ruud van den Brink
marker
email r.vandenbrink@boomadviesnederland.nl
Bron
marker
email wilwortel5@hotmail.com
de Bruijn
marker
email h.de.bruijn@boominspecteurs.nl
M. Brunings
adviseur
marker Utrecht
email info@boomadviesutrecht.nl
Gerrit Gerrit Buren
Technisch Specialist Beheer - Groen en Spelen
marker Bleiswijk
email 190472@gmail.com
Simon van der Burg
marker
email s.van.der.burg@bomenwacht.nl
P.M. van Dam
marker Veenendaal
email pmvandamkwekerij@hotmail.com
Marinus van Dorland
marker
email mjvandorland@kliksafe.nl
Peter Duifhuizen
European Tree Technician
marker Putten
email info@boomadviesduifhuizen.nl
Ebbers
marker
email k.ebbers@oude-ijsselstreek.nl
van Eldik
marker Ochten
email h.vaneldik@treeologic.nl
Eric van Empelen
marker
email e.van.empelen@boominspecteurs.nl
Peter van Es
Senior adviseur, Onderzoek en advies
marker Asperen
email p.van.es@bomenwacht.nl
Bart Exterkate
trainer/ adviseur - mede-eigenaar
marker Hoenderloo
email b.exterkate@pcbomen.nl
Erik Fidder
marker Ermelo
email e.fidder@soest.nl
Erik Fidder
marker Ermelo
email efidder@almere.nl
Bernard Flier
(Account) Manager / Adviseur
marker Lienden
email b.flier@treeologic.nl
Flier
marker Harskamp
email c.flier@treeologic.nl
Fokker
marker
email m.fokker@boomadviesnederland.nl
Roel Geerts
Boomtechnisch adviseur
marker Rosmalen
email r.geerts@terranostra.nu
Goverse
marker
email k.goverse@piusfloris.nl
van Haastert
Beheerder
marker Zoetermeer
email guusenannet@gmail.com
Erik Hanegraaf
marker
email e.hanegraaf@boominspecteurs.nl
Hart
marker
email arthur.hart@btl.nl
Jos Haverkamp
Specialist Bomen
marker Rheden
email jos.haverkamp@Cobra-Adviseurs.nl
Dennis de Heer
Beheerder Groen, Reiniging en Afvalinzameling
marker Hoorn NH
email d.de.heer@hoorn.nl
Felix Heesbeen
Asset specialist groen
marker Oosterbeek
email f.heesbeen@gelderland.nl
Stefan van der Heijden
Adviseur onderzoek en advies
marker Krimpen aan den IJssel
email s.van.der.heijden@bomenwacht.nl
M. Hendriks
Eigenaar
marker Groenlo
email marvin_hendriks01@hotmail.com
Hillebrand
Boomverzorger
marker Brummen
email info@hillebrandgroen.nl
Holland
marker Dodewaard
email holland@solcon.nl
L. Hoogendoorn
Adviseur
marker Aalten
email info@hoogendoornboomadvies.nl
Hoogeveen
Beheerder regie
marker Zoetermeer
email j.hoogeveen.prive@gmail.com
H.K. Horzelenberg
marker Angeren
email info@hermanmail.nl
Houtman
marker
email melvin@boomadviesduifhuizen.nl
Houweling
Toezichthouder/ Adviseur
marker Dronten
email j.houweling@bomenwacht.nl
Frank Hulswit
marker Grave
email f.hulswit@oss.nl
Huppelschoten
marker
email v.huppelschoten@bomenwacht.nl
Boy Janmaat
VTA inspecteur
marker
email b.janmaat@utrecht.nl
M.A. Jansen
allround boomverzorger4
marker Den Hoorn ZH
email info@trinovaboomverzorging.nl
Nout Jansen
marker
email n.jansen@bomenwacht.nl
Bert-Paul de Kam
Beleidsmedewerker Groen
marker Kortgene
email bert-paul.dekam@scheldestromen.nl
Kamphorst
marker
email laurens.kamphorst@btl.nl
Ferdi Karman
Boomverzorger
marker Apeldoorn
email ferdi.karman@gmail.com
Rik Kempers
Medewerker Beheer – SB/IB
marker Uitgeest
email r.kempers@purmerend.nl
D Kleinveld
Boomverzorger
marker
email boombeheer.nl@gmail.com
Nynke Kleinveld
marker
email n.kleinveld@boomtotaalzorg.nl
Kleinveld
marker
email g.kleinveld@boomtotaalzorg.nl
Johan Knoeff
Stafmedewerker
marker Lutjebroek
email knoeff.j@gmail.com
R. Kooiman
Trainee Kweekvijver
marker Barendrecht
email raimundokooiman@gmail.com
Erik Koppelaar
Boomtechnisch adviseur
marker Hardinxveld-Giessendam
email e.koppelaar@bomenwacht.nl
Kouwenberg
marker Weurt
email f.kouwenberg@gelderland.nl
Kreton
marker
email p.kreton@bomenwacht.nl
Carmen Krist
marker
email c.krist@boominspecteurs.nl
Bart Kroeze
Uitvoerder Boomverzorging
marker Borne
email b.kroeze@hetgroenbedrijf.nl
Martin Kroon
Beheerder Specialist
marker Zoetermeer
email a.m.kroon@zoetermeer.nl
Kwakkel
marker
email h.kwakkel@treeologic.nl
Lakerveld
marker
email a.lakerveld@bomenwacht.nl
Langemeen
marker
email w.vandelangemeen@piusfloris.nl
Mijndert Jan van Lavieren
Projectvoorbereider
marker Wekerom
email vanlavieren@deslijpkruik.nl
R. Legemaat
Boomverzorger
marker Driebergen-Rijsenburg
email rlegemaat@kliksafe.nl
J. Lekatompessy - van der Molen
Boominspecteur
marker Almere
email annelyvdmolen@gmail.com
J.W.J. Leliveld
Eigenaar
marker Ugchelen
email Jasper@leliveldboomservice.nl
Lembeck
Boom en gladheid coördinator
marker Zandvoort
email info@spaarnelanden.nl
Jan Ligthart
Toezichthouder/ gebiedsbeheerder Aalsmeer
marker Heiloo
email janligthart@quicknet.nl
H.J. Lodder
marker Kesteren
email erik.lodder@hotmail.com
Klaas Lugies
Toezichthouder
marker Dordrecht
email k.lugies@bar-organisatie.nl
Klaas Lugies
Toezichthouder
marker Dordrecht
email k.lugies@barendrecht.nl
A.J. Lute
Bedrijfsleider / boomtechnisch adviseur
marker Velsen-Noord
email ivolute@zoho.com
Sjoerd van Manen
toezichthouder Groen, + CHB
marker Elst Gld
email sjoerdvanmanen_1@hotmail.com
Marc Meijer
Consulent
marker Gouda
email m.meijer@norminstituutbomen.nl
Meijer - Bernhard
marker
email b.meijer@terranostra.nu
Piet Meissen
contractbeheerder/toezichthouder
marker Hoogkarspel
email meissen47@quicknet.nl
N.H.B. Meister
marker Heelsum
email n.meister@boominspecteurs.nl
Erwin Moerman
marker
email erwin@gkbgroep.nl
Mosterd
marker
email rmosterd@treevision.nl
Rogier Mulder
marker
email rogier.mulder@tilburg.nl
Mathijs de Natris
marker
email Mathijs.de.Natris@cobra-adviseurs.nl
Pascal Niessen
marker Landgraaf
email niessen.abl@gmail.com
Corne den Otter
projectleider senior
marker Nieuwerkerk Zld
email corne.d.otter@btl.nl
Otter
marker
email h.otter@piusfloris.nl
Thijs Oude Nijhuis
Kwaliteitsbeheerder groen
marker Duiven
email t.oudenijhuis@nijmegen.nl
H.C. Pander
Boomveiligheidsinspecteur
marker Wijk bij Duurstede
email hylke.pander@nb2n.nl
Henk Pannekoek
European treetechnician
marker Welsum
email h.pannekoek@apeldoorn.nl
Peetersq
marker
email w.peeters@bomenwacht.nl
Anja van Pelt
Office manager
marker Nieuwerkerk ad IJssel
email a.van.pelt@norminstituutbomen.nl
van Peufflik
Beheerder openbare ruimte
marker Zoetermeer
email c.van.peufflik@zoetermeer.nl
M.M.M. van de Plasse
Bedrijflseider
marker Cadzand
email m.van.de.plasse@h4a.nl
R.D. van Praag
marker Noorden
email r.van.praag2@kpnplanet.nl
Raamsteeboers
marker Lathum
email d.raamsteeboers@treeologic.nl
Erwin Reinhard
marker Epe
email e.reinhard@boominspecteurs.nl
van Riel
Beheerder openbaar gebied
marker Zevenhuizen ZH
email p.van.riel@zoetermeer.nl
Marc van Rijsewijk
Beleidsmedewerker bomen
marker Driel
email m.vanrijsewijk@buha.nl
Maarten Rijswijk
Uitvoerder
marker Gameren
email mvanrijswijk@signaterra.nl
Arie Rodenburg
Senior adviseur Groen en Landschap
marker De Krim
email rodenburg.arie@gmail.com
B. Rodrigues
marker Apeldoorn
email b.rodrigues@hetgroenbedrijf.nl
Bieuwe Roelofs
Boomtechnisch adviseur
marker Enter
email b.roelofs@hetgroenbedrijf.nl
Henri Rogaar
Directeur productontwikkeling en techniek
marker Huissen
email h.rogaar@norminstituutbomen.nl
Michel Romeijn
marker
email michel.romeijn@denhaag.nl
Sven Sandifort
Medewerker Groenbeheer
marker Vlissingen
email Sven.Sandifort@scheldestromen.nl
A. Schalk
marker Echteld
email info@schalk.nl
Jan Gerard Schot
Werkvoorbereider
marker Opheusden
email j.schot@nijmegen.nl
R. Schra
Zaakvoerder
marker Overslag
email postbus@groenslag.nl
Wouter Schulp
Trainer / Relatiebeheerder
marker Arnhem
email w.schulp@ipcgroen.nl
Peter Siegersma
marker
email peter.siegersma@haarlemmermeer.nl
Sloots
Senior adviseur
marker Woudenberg
email leonardsloots@hetnet.nl
Frank Smits
Toezichthouder
marker Woerden
email f.smits11@kpnplanet.nl
Snoek
marker Ermelo
email n.snoek@treeologic.nl
van Sonsbeek
marker Lith
email g.van.sonsbeek@oss.nl
Spijker
marker Arnhem
email pspijker@treevision.nl
Spijkerman
marker
email marc.spijkerman@btl.nl
van Steen
groepsmanager
marker Purmerend
email m.van.steen@purmerend.nl
Riemke Steenhuis
vakspecialist bomen
marker Rotterdam
email riemke.steenhuis@Cobraboomadviseurs.nl
Ruud Steggerda
marker
email ruud.steggerda@denhaag.nl
Martijn Tellmann
marker Diepenheim
email martijn.tellmann@nsstations.nl
Temminck
marker
email k.temminck@terranostra.nu
G.R. Tempelman
marker Hattem
email info@gtbomen.nl
Ruud Tijssens
marker
email ruud.tijssens@smitgroenadvies.nl
Bart van Tilburg
Boomtechnisch adviseur
marker Oss
email bart.v.tilburg@btl.nl
Jan van Tongeren
Teamleider gebiedsbeheerder
marker Kudelstaart
email janvtongeren@kpnmail.nl
Maarten H. van van Atten
Dendroloog/ETT
marker Alphen aan den Rijn
email info@maartenvanatten.nl
Teus van Vianen
marker
email vianent@noord-holland.nl
van Veelen
Boomverzorger
marker Hoorn NH
email wesselvv@hotmail.com
Olga van de Veer
Beleidsmedewerker “Groen langs wegen”
marker Ede Gld
email o.vande.veer@gelderland.nl
van der Vegt
marker Rheden
email a.vandervegt@treeologic.nl
Peter Huis in 't Veld
marker Apeldoorn
email p.huisintveld@apeldoorn.nl
Pieter Veldstra
Trainer/ relatiebeheerder
marker Heelsum
email p.veldstra@ipcgroen.nl
H.J. Verbeek
marker Ede
email h.verbeek@treeologic.nl
Richard Verhoef
Uitvoerder
marker Linschoten
email rc.verhoef@rotterdam.nl
Vernooy
marker
email nvernooy@groenadviesamsterdam.nl
Chris Verstappen
directeur/ eigenaar
marker Nederweert Eind
email info@ibor.nl
Vierbergen
marker
email r.vierbergen@apeldoorn.nl
Tjeerd Visser
European Tree Technician
marker Nijkerk Gld
email tvisser@treevision.nl
N. van Vliet
Trainee Kweekvijver
marker Bergambacht
email nathan_1999@live.nl
Volleberg
marker
email w.volleberg@terranostra.nu
Remke Vos
Boomtechnisch adviseur
marker Arnhem
email r.vos@terranostra.nu
Vroklage
marker
email maarten.vroklage@quercusboomexperts.nl
Wassink
marker Doetinchem
email w.wassink@treeologic.nl
Wernsen
marker Hilversum
email j.wernsen@piusfloris.nl
Wiggers
marker
email lonneke.wiggers@Cobra-Adviseurs.nl
Wilbrink
Opzichter Groen
marker Leiderdorp
email g.wilbrink@leiden.nl
Wind
marker Ens
email d.wind@treeologic.nl
van Winden
wijkbeheerder
marker Bleiswijk
email lefkasjack@hotmail.com
Bert van Zelm
VTA Inspecteur
marker
email b.van.zelm@utrecht.nl
Hendrik Willem Zevenbergen
marker Loenen aan de Vecht
email w.zevenbergen@norminstituutbomen.nl
Derk-Jan Zuur
marker
email dj@boom-kcb.nl
Albert Zwijnenburg
Groen- en speelbeheerder
marker Reeuwijk
email albert.zwijnenburg@denhaag.nl