OFFLINE
Toon personen op basis van locatie
H.C. Pander
Boomveiligheidscontroleur/ uitvoerder groen
marker Wijk bij Duurstede
email hylke.pander@nb2n.nl
C. Verstappen
directeur/ eigenaar
marker Nederweert Eind
email info@ibor.nl
Erik Alberts
Teamleider
marker Odijk
email e.alberts@utrecht.nl
Marco Angelone
Groentechnicus
marker IJmuiden
email marco.angelone73@gmail.com
Arjen van Ark
Toezichthouder
marker
email avark@almere.nl
A.J.A. van Baast
Specialist
marker Moergestel
email dennis@jvaneschbv.nl
van den Berg
marker Geffen
email p.van.den.berg@oss.nl
G.J.J.M. van den Bergh
Uitvoerder
marker Terneuzen
email g.van.den.bergh@h4a.nl
Maurice Biesheuvel
Voorman boomverzorging
marker 's-Gravenhage
email mauricebiesheuvel@gmail.com
Peter Bongen
trainer/ adviseur
marker Groenlo
email p.bongen@pcbomen.nl
Jan Boonen
Toezichthouder groenbestekken
marker Belfeld
email jan.boonen@home.nl
Boonen
Toezichthouder groen bestekken
marker Tegelen
email f.boonen@venlo.nl
G.R. Bouw
eigenaar
marker Nijkerk Gld
email gerrit@bouwbulderweg.nl
H. Bouw
eigenaar
marker Nijkerk Gld
email hendrik@bouwbulderweg.nl
Walter Bouwmeester
Coördinator groen en bomen
marker De Kwakel
email W.Bouwmeester@amstelveen.nl
Eddie Bouwmeester
marker Wenum Wiesel
email bouwmeester@treeworker.nl
R.P. ter Braak
Algemeeen medewerker ETW
marker ?
email rterbraak@wolterinck.nl
Léon van de Breevaart
uitvoerder stadskwekerij
marker Barendrecht
email lbreevaart@kpnplanet.nl
Bron
marker
email wilwortel5@hotmail.com
Bruijsten
marker Groesbeek
email m.bruijsten@gelderland.nl
Melanie Brunings
marker Utrecht
email melanie@boomadviesutrecht.nl
Gerrit Buren
Technisch Specialist Beheer - Groen en Spelen
marker Bleiswijk
email 190472@gmail.com
Dennis de de Heer
Beheerder Groen, Reiniging en Afvalinzameling
marker Hoorn NH
email d.de.heer@hoorn.nl
Marinus van Dorland
European Tree Technician
marker Opheusden
email mjvandorland@kliksafe.nl
Peter Duifhuizen
European Tree Technician
marker Putten
email info@boomadviesduifhuizen.nl
H. van Eldik
marker Ochten
email h.vaneldik@treeologic.nl
Peter van Es
Senior adviseur, Onderzoek en advies
marker Asperen
email p.van.es@bomenwacht.nl
Peter Es
Senior adviseur, Onderzoek en advies
marker Asperen
email p.van.es@bomenwacht.nl
Bart Exterkate
trainer/ adviseur - mede-eigenaar
marker Hoenderloo
email b.exterkate@pcbomen.nl
Erik Fidder
Boombeheerder/ boomtechnisch adviseur
marker Ermelo
email e.fidder@soest.nl
Bernard Flier
(Account) Manager / Adviseur
marker Lienden
email b.flier@treeologic.nl
Flier
marker Harskamp
email c.flier@treeologic.nl
Jeroen van Gaalen
Beheerder Cultuurtechniek
marker Houten
email j.van.gaalen@utrecht.nl
Roel Geerts
Boomtechnisch adviseur
marker Rosmalen
email r.geerts@terranostra.nu
W. Guichelaar
marker Emmen
email w.guichelaar@home.nl
Jorrit ter Haar
Meewerkend voorman bomenploeg
marker Almelo
email j.terhaar@almelo.nl
van Haastert
Beheerder
marker Zoetermeer
email guusenannet@gmail.com
Jos Haverkamp
Specialist Bomen
marker Rheden
email jos.haverkamp@Cobra-Adviseurs.nl
Dennis de Heer
Beheerder Groen, Reiniging en Afvalinzameling
marker Hoorn NH
email d.de.heer@hoorn.nl
Felix Heesbeen
Asset specialist groen
marker Oosterbeek
email f.heesbeen@gelderland.nl
Stefan van der Heijden
Adviseur onderzoek en advies
marker Krimpen aan den IJssel
email s.van.der.heijden@bomenwacht.nl
M. Hendriks
Eigenaar
marker ?
email mhendriks@wolterinck.nl
Hillebrand
Boomverzorger
marker Brummen
email info@hillebrandgroen.nl
L. Hoogendoorn
Adviseur
marker Aalten
email info@hoogendoornboomadvies.nl
Hoogeveen
Beheerder regie
marker Zoetermeer
email j.hoogeveen.prive@gmail.com
Hoogland
medewerker beheer
marker Purmerend
email n.hoogland@purmerend.nl
H.K. Horzelenberg
marker Angeren
email info@hermanmail.nl
Houweling
Toezichthouder/ Adviseur
marker Dronten
email j.houweling@bomenwacht.nl
Bart Hulsman
Uitvoeringscoordinator bomen
marker Tilburg
email bart65@live.nl
Hulswit
marker Grave
email f.hulswit@oss.nl
Jacobs
Boomverzorger
marker Purmerend
email jor.jacobs@live.nl
M. Jansen
allround boomverzorger4
marker Den Hoorn ZH
email info@trinovaboomverzorging.nl
Bert-Paul de Kam
Beleidsmedewerker Groen
marker Kortgene
email bert-paul.dekam@scheldestromen.nl
Ferdi Karman
Boomverzorger
marker Apeldoorn
email ferdi.karman@gmail.com
Rik Kempers
Medewerker Beheer – SB/IB
marker Uitgeest
email r.kempers@purmerend.nl
D Kleinveld
Boomverzorger
marker
email boombeheer.nl@gmail.com
Johan Knoeff
Stafmedewerker
marker Lutjebroek
email knoeff.j@gmail.com
Erik Koppelaar
Boomtechnisch adviseur
marker Hardinxveld-Giessendam
email e.koppelaar@bomenwacht.nl
Kouwenberg
marker Weurt
email f.kouwenberg@gelderland.nl
Bart Kroeze
Uitvoerder Boomverzorging
marker Borne
email b.kroeze@hetgroenbedrijf.nl
Martin Kroon
Beheerder Specialist
marker Zoetermeer
email a.m.kroon@zoetermeer.nl
Mijndert Jan van Lavieren
Projectvoorbereider
marker Wekerom
email vanlavieren@deslijpkruik.nl
J.W.J. Leliveld
Eigenaar
marker Ugchelen
email Jasper@leliveldboomservice.nl
Lembeck
Boom en gladheid coördinator
marker Zandvoort
email info@spaarnelanden.nl
Jan Ligthart
Toezichthouder/ gebiedsbeheerder Aalsmeer
marker Heiloo
email janligthart@quicknet.nl
Roy Linting
Boomverzorger
marker Almelo
email r.linting@almelo.nl
Klaas Lugies
Toezichthouder
marker Dordrecht
email k.lugies@barendrecht.nl
A.J. Lute
Bedrijfsleider / boomtechnisch adviseur
marker Velsen-Noord
email ivolute@zoho.com
van de Manakker
Gebiedsbeheerder Openbare Ruimte
marker Asten
email ruudvandemanakker@outlook.com
Sjoerd van Manen
toezichthouder Groen, + CHB
marker Elst Gld
email sjoerdvanmanen_1@hotmail.com
Marc Meijer
Consulent
marker Gouda
email m.meijer@norminstituutbomen.nl
Piet Meissen
contractbeheerder/toezichthouder
marker Hoogkarspel
email meissen47@quicknet.nl
Erwin Moerman
marker
email erwin@gkbgroep.nl
Rogier Mulder
marker
email rogier.mulder@tilburg.nl
Neumeier
Teamleider
marker Kudelstaart
email bomenbob@hotmail.com
Pascal Niessen
marker Landgraaf
email niessen.abl@gmail.com
Corne den Otter
projectleider senior
marker Nieuwerkerk Zld
email corne.d.otter@btl.nl
Thijs Oude Nijhuis
Kwaliteitsbeheerder groen
marker Duiven
email t.oudenijhuis@nijmegen.nl
Henk Pannekoek
European treetechnician
marker Welsum
email h.pannekoek@apeldoorn.nl
William Peters
Coördinator Training & Cursussen
marker Sint Oedenrode
email w.peters@helicon.nl
van Peufflik
Beheerder openbare ruimte
marker Zoetermeer
email c.van.peufflik@zoetermeer.nl
M.M.M. van de Plasse
Bedrijflseider
marker Cadzand
email m.van.de.plasse@h4a.nl
R.D. van Praag
marker Noorden
email r.van.praag2@kpnplanet.nl
Raamsteeboers
marker Lathum
email d.raamsteeboers@treeologic.nl
Erwin Reinhard
Accountmanager
marker Epe
email e.reinhard@bomenwacht.nl
P.C. van Riel
Beheerder openbaar gebied
marker Zevenhuizen ZH
email p.van.riel@zoetermeer.nl
Marc van Rijsewijk
Beleidsmedewerker bomen
marker Driel
email m.vanrijsewijk@buha.nl
Maarten Rijswijk
Uitvoerder
marker Gameren
email mvanrijswijk@signaterra.nl
Bas Robaeijs
voorman boomverzorging
marker Amersfoort
email basrobaeys@gmail.com
Arie Rodenburg
Senior adviseur Groen en Landschap
marker De Krim
email rodenburg.arie@gmail.com
Rodrigues
marker Apeldoorn
email b.rodrigues@hetgroenbedrijf.nl
Bieuwe Roelofs
Boomtechnisch adviseur
marker Enter
email b.roelofs@hetgroenbedrijf.nl
H. Rogaar
Directeur productontwikkeling en techniek
marker Gouda
email h.rogaar@norminstituutbomen.nl
Michel Romeijn
Voorman Boomverzorging gemeente Den Haag
marker Krimpen aan den IJssel
email michel.romeijn@denhaag.nl
de Sanders
Senior Kwaliteitsinspecteur Openbare Ruimte
marker Tilburg
email y.de.sanders@eindhoven.nl
Sven Sandifort
Medewerker Groenbeheer
marker Vlissingen
email Sven.Sandifort@scheldestromen.nl
Jan Gerard Schot
Werkvoorbereider
marker Opheusden
email j.schot@nijmegen.nl
R. Schra
Uitvoerder
marker Overslag
email r.schra@h4a.nl
Wouter Schulp
Trainer / Relatiebeheerder
marker Arnhem
email w.schulp@ipcgroen.nl
Peter Siegersma
marker
email peter.siegersma@haarlemmermeer.nl
Jan-Bouke Sijtsma
Mede-eigenaar, boomtechnisch adviseur
marker Gieten
email jb@boom-kcb.nl
Sloots
Senior adviseur
marker Woudenberg
email leonardsloots@hetnet.nl
Nico Sluijmer
Toezichthouder
marker Lisse
email n.sluijmer@hltsamen.nl
Frank Smits
Toezichthouder
marker Woerden
email f.smits11@kpnplanet.nl
Smits
Senior inspecteur kwaliteit
marker Goirle
email jcpsmits@home.nl
van Sonsbeek
marker Lith
email g.van.sonsbeek@oss.nl
van Steen
groepsmanager
marker Purmerend
email m.van.steen@purmerend.nl
Riemke Steenhuis
vakspecialist bomen
marker Rotterdam
email riemke.steenhuis@Cobraboomadviseurs.nl
Ruud Steggerda
marker Den Haag
email ruud.steggerda@denhaag.nl
Martijn Tellmann
marker Diepenheim
email martijn.tellmann@nsstations.nl
G.R. Tempelman
marker Hattem
email info@gtbomen.nl
Bart van Tilburg
Boomtechnisch adviseur
marker Oss
email bart.v.tilburg@btl.nl
Jan van Tongeren
Teamleider gebiedsbeheerder
marker Kudelstaart
email janvtongeren@kpnmail.nl
Maarten H. van van Atten
Dendroloog/ETT
marker Alphen aan den Rijn
email info@maartenvanatten.nl
Teus van Vianen
marker
email vianent@noord-holland.nl
van Veelen
Boomverzorger
marker Hoorn NH
email wesselvv@hotmail.com
Olga van de Veer
Beleidsmedewerker “Groen langs wegen”
marker Ede Gld
email o.vande.veer@gelderland.nl
Peter Huis in 't Veld
marker Apeldoorn
email p.huisintveld@apeldoorn.nl
Pieter Veldstra
Trainer/ relatiebeheerder
marker Heelsum
email p.veldstra@ipcgroen.nl
van der Ven
Gebiedsbeheerder
marker Boekel
email mathieuven@gmail.com
van Venrooij
marker Vinkel
email m.van.venrooij@oss.nl
Richard Verhoef
Uitvoerder
marker Linschoten
email rc.verhoef@rotterdam.nl
Vernooij
marker
email nvernooy@groenadviesamsterdam.nl
Jurgen Ververs
Beheermanager openbare ruimte
marker Zoetermeer
email jurjenververs@gmail.com
Tjeerd Visser
European Tree Technician
marker Nijkerk Gld
email tvisser@treevision.nl
Remke Vos
Boomtechnisch adviseur
marker Arnhem
email r.vos@terranostra.nu
J de Vries
Developer
marker Zevenaar
email jasper2@doitonlinemedia.nl
M.J.A. Vroklage
marker
email maarten.vroklage@quercusboomexperts.nl
Wernsen
marker Hilversum
email j.wernsen@piusfloris.nl
Jan van der Wiel
Inspecteur openbare ruimte
marker Soerendonk
email jhjmvdwiel@gmail.com
Wilbrink
Opzichter Groen
marker Leiderdorp
email g.wilbrink@leiden.nl
Willems
marker Ewijk
email s.willems@oss.nl
J.C.A. van Winden
wijkbeheerder
marker Bleiswijk
email lefkasjack@hotmail.com
Chris Winter
Beleidsmedewerker Groen
marker Uitgeest
email kapbergbewoners@ziggo.nl
Hendrik Willem Zevenbergen
marker Loenen aan de Vecht
email w.zevenbergen@norminstituutbomen.nl
Derk-Jan Zuur
marker
email dj@boom-kcb.nl
Zwambag
Toezichthouder
marker Culemborg
email meneerzwambag@yahoo.com
Albert Zwijnenburg
Groen- en speelbeheerder
marker Reeuwijk
email albert.zwijnenburg@denhaag.nl